top of page

Ordinace dentální hygienistky

Jany Ohnůtové

Ordinace dentální hygienistky

Jany Ohnůtové

Jana Ohnůtová dentální ordinace 2.jpg

Jana Závodská

Bc, DiS. 
 

Váš nový úsměv čeká

Je známé, že úsměv nic nestojí a je sám o sobě krásný. Krásné zuby sice něco stojí, ale dají se dnes docela snadno získat. Nejjednodušším způsobem je prevence.

Dentální hygiena se provádí standardně dvakrát ročně a udržuje chrup v takovém stavu, aby se do něj nemuselo příště vrtat, nevznikl zánět dásně a následně paradentóza. Dentální hygienistka vám vyčistí zuby ze všech stran.

Odstraní zubní kámen (ne pouze vpředu, ale i u zadních zubů), speciální pastou a rotačním kartáčkem zuby vyleští, aby byly hladké a odolnější proti usazování zubního kamene, pomocí speciálního prášku odstraní zubní pigment a na závěr ošetří zuby fluoridovým gelem. Podstatnou součástí zubní prevence je i poučení o správné technice domácího čištění.

V případě, že zánět dásní nebo paradentóza již propukly, je možné řešit i toto s dentální hygienistkou, ale pouze za plné spolupráce klienta. Jinak není možné dosáhnout požadovaného výsledku.

Dále je možné zuby bělit. Způsobů bělení je hodně, ale spousta se jich už nepoužívá. Moderní bělení nepoškozuje sklovinu, protože nebělí pouze povrch zubu. Pomocí pe­roxidu vodíku zub zesvětlí jakoby zevnitř. Vybělené zuby nevypadají nepřirozeně. Více na www.purewhitening.cz

Naše ordinace

zub logo okraje.png
Ordinace DH Jana Ohnůtová
Ordinace Jana Ohnůtová

Prohlédněte si prostorové obrázky ordinace, myší nebo dotekem lze měnit pohled a přiblížení

360 Ordinace

Podívejte se na plakáty z naší ordinace, obrázek zvětšíte kliknutím

wonder woman dentální hygiena
spiderman dentální hygiena
superheroes dentální hygiena
catwoman dentální hygiena
catwoman mickey dentální hygiena
komix tuti dentální hygiena
bottom of page